Vevői kapcsolattartó állás Budaörsön

Budaörs
7 éve, 7 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ügyfélszolgálat
Vevői kapcsolattartó állásra keresünk munkatársat teljes munkaidőben, határozatlan ideig történő munkavégzésre Budaörsön.
Feladatok:

- ügyfélkapcsolat megrendelőkkel, vásárlókkal (vevői megkeresések kezelése szóban és írásban)

- vevői reklamációk, garanciális problémák kezelése szóban és írásban

- webáruház menedzselés: termékfeltöltés, termékleírások karbantartása

- bejövő megrendelések menedzselése, csomagok összekészítése, átadása a futárszolgálat részére, hiányzó termék esetén a vásárló értesítése

- kapcsolattartás a futárszolgálattal

- számlázás, online pénztárgép használata
Elvárások:

- pénzügyi, kereskedelmi ismeretek/végzettség (legalább középfokú)

- kereskedelmi, adminisztratív, vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

- magabiztos felhasználó szintű számítógép használat (főleg MS Office)

- valamilyen készletnyilvántartó/számlázó program ismerete
Akit keresünk:

- önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

- nem okoz gondot a budaörsi munkavégzés

- rugalmas, jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés

- kellemes munkahelyi légkör

- határozatlan idejű munkavégzés

- teljes munkaidő
A fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzot az info@zoldfalkert.hu címre várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével.

Kapcsolat a hirdetővel

  • 0670382-mutasd

Elhelyezkedés
Budaörs